Długopisy PenAgain

Długopis PenAgain

PenAgain – Najwygodniejszy długopis Świata !!!

NOWOŚĆ z USA!!!

Polecamy jedyne i wyjątkowe długopisy PenAgain

Ich zalety to:

  • Pisanie dla dzieci staje się łatwe i przyjemne.
  • Szybka nauka i przyswajalność ruchów.
  • Teraz pisanie przyniesie radość.
  • Specjalnie opracowany ergonomiczny długopis PenAgan oraz ołówek Twist and Write zmniejsza obciążenie rąk i palców.
  • Poprawia i ułatwia zapis.
  • Nie powoduje przykurczy oraz drętwień palców i dłoni.
  • Stworzony również do pisania w podróży podczas drgań oraz dla osób starszych z niedowładem kończyn górnych,po przebytych chorobach np.udarze mózgu, z reumatyzmem itp.

Rewelacja, PanAgain podbija serca dzieci, młodzieży i dorosłych.

Używając po raz pierwszy PanAgain natychmiast zauważysz różnicę w łatwości pisania w przeciwieństwie do zwykłych długopisów. To naturalne, ponieważ używając go Twoja dłoń oducza się nawyków złego pisania które bezwiednie nabyłeś. Do tej pory długopisy były projektowane z myślą o dwóch rzeczach: cenie i łatwości produkcji. Penagain natomiast został zaprojektowany wyłącznie z myślą o Twoim komforcie podczas pisania. Ten nowy odmiennie wyglądający kształt długopisu jest odzwierciedleniem anatomicznej budowy dłoni. Nawet jeżeli wyda Ci się to dziwne, nie próbuj ściskać długopisu palcami, spróbuj zrelaksować dłoń a ciężar Twojej ręki pozwoli Ci odpowiednio docisnąć długopis do papieru. Ten sposób pisania pozwala uniknąć zmęczenia i bólu dłoni nawet po wielogodzinnym pisaniu.

PanAgain ma interesujący, przyciągający wzrok wygląd. Gwarantujemy że będzie najbardziej unikalnym prezentem jaki kiedykolwiek sprawiłeś sobie lub Twoim najbliższym.

Zobaczysz co się stanie podczas Twojego następnego spotkania w pracy, w klasie lub podczas podpisywania rachunku karty kredytowej w sklepie. Najpierw spotkasz się z zdziwieniem, później z chęcią próby a na koniec z zapytaniem –„Gdzie mogę taki kupić?”. Bądź przygotowany na to że Twój PanAgain będzie wzbudzał zainteresowanie.

Jeżeli mogę Ci poradzić to w biurze trzymaj go na oku bo jest znany z tego, że szybko znika.

Długopis PenAgain

Zwykłe długopisy nie są przystosowane do anatomicznej budowy ręki i powodują dyskomfort palców, piekące bóle mięśni ręki jak również mrowienie dłoni. PenAgain polecamy szczególnie osobą starszym z bólami
reumatycznymi,po przebytym udarze mózgu oraz z niedowładem kończyn górnych spowodowanych innymi przyczynami.